משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

פרוביוטיקה

פרוביוטיקה

פרוביוטיקה

 

בגוף האדם קיימים מילארדי חיידקים, למעשה גופנו מכיל יותר חיידקים מתאים, מאזן החיידקים בגוף כולל חיידקים "רעים" וחיידקים "טובים", פרוביוטיקה הוא השם הכולל לחיידקים ה"חיוביים" הקיימים אצלנו בגוף.

 

החיידקים החיוביים חשובים מאוד לגוף שכן הם משתתפים בתהליכי עיכול, מייצרים רכיבי תזונה שונים, מסייעים למניעת מחלות וחיזוק מערכת החיסון.

במעיים (פלורה), שם נמצאים החיידקים הפרוביוטים, מתחולל מאבק מתמיד בין מאזן החיידקים הטובים (הפרוביוטיקה) לחיידקים המזיקים (פתוגניים).

 

מהיא בכלל פרוביוטיקה

פרו=בעד ביוטיקה=חיים

פרוביוטיקה בהגדרתה הרשמית הינה תרבית חיידקים חיים, בעלת תועלת בריאותיות לגוף.

כמות עצמה ל מחקרים הוכיחה כי לפרוביוטיקה תרומה חיובית לבריאות הגוף על ידי איזון החיידקים המזיקים בפה ובמעיים.

 

במה מסייעת הפרוביוטיקה

פרוביוטיקה מסייעת במצבי בריאות רבים ביניהם: שיפור תפקוד מערכת העיכול, מניעת נפיחויות וגזים, חיזוק מערכת החיסון, מניעת זיהומים, בריאות האיברים האינטימיים ובמחקרים חדשים נטען כי פרוביוטיקה יכולה לסייע אפילו לפעילות מוחית ולבריאות ויופי העור.

זאת על ידי איזון מערך חיידקים בגוף שמירה על חומציות נכונה שיפור תפקודי העיכול בגוף.

 

מי זקוק לפרוביוטיקה

נהוג לחשוב כי יש ליטול פרוביוטיקה רק כאשר נאלצים לקחת אנטיביוטיקה בשל מחלה, הרציונל הוא כי האנטיביוטיקה משמידה א החיידקים הרעים והטובים כאחד ולכן יש לעזור לגוף בתוספת חיידקים טובים.

אך לא רק, למעשה היום כמעט כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להינות מאיכות חיים טובה יותר בזכות השימוש בפרוביוטקיה חל מגיל ינקות ועד הגיל השלישי נשים וגברים כאחד.

במיוחד זקוקים לפרוביוטיקה הם אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות כמו:

 • עצירות
 • שילשולים
 • נפיחות במערכת העיכול
 • תסמונת המעי הרגיז
 • דלקות באיברים האינטימיים
 • מחלות חוזרות ונשנות
 • קנדידה
 • מחלות עור קשות כמו אטופיק דרמטיטיס

 

מה חשוב לבדוק כשקונים פרוביוטיקה

ישנם שני רמטרים חשובים בבחירת הפרוביוטיקה הנכונה עבורכם

1.כמות החיידקים בפרויביוטיקה – ככל אצבע ככל שכמות החיידקים הפרוביוטיים גדולה יותר המוצר טוב יותר, זה לא אומר שכולנו צריכים את הפרוביוטיקה עם המינון הגבוה ביותר, לרוב האנשים מספיק מינון של 5-8 מיליארד חיידקים כטיפול שוטף ומניעתי לתחזוקת הגוף. מינונים גדולים יותר של עד 55 מיליארד חיידקים נרצה לקחת במצבי בריאות כמו נטילת אנטיביוטיקה, זיהומים או מחלות במערכת העיכול.

2.כמות זני החיידקים הפרוביוטים – קיימים עשרות זנים של חיידקים חיוביים ולכן יש לבדוק את הפריסה, כלומר מגוון הזנים הקיימים בתוסף התזונה הפרוביוטי, ככל שמגוון החיידקים הפרוביוטים גבוה יותר כך גדל הסיכוי שהמוצר יעזור לנו. מומלץ לבדוק כי קיימים לפחות חמישה זני חיידקים.

 

עניין נוסף החשוב לאנשים רבים הוא הכשרות- רוב תוספי הפרוביוטיקה הם חלביים כי זה הוא המצע עליו מגדלים את החיידקים, אך קיימים בשוק מספר מוצרי פרוביוטיקה בעלי כשרות פרווה.

 

בכל שנה נוספים מחקרים חדשים הטוענים לשיפור הבריאות ואיכות החיים בעזרת השימוש בפרוביוטיקה. שהא תוסף תזונה המתאים כמעט לכל אחד ובדרך כלל מחירו אינו גבוה, שווה לפחות לנסות

 

מעבר לחנות לרכישת פרוביוטיקה במבצע

 

 


6 תגובות

 • afefogombu

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin Online ojq.pese.tevaworld.com.uqz.pb http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • wtabebagatoc

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Buy Amoxicillin Online Amoxicillin jdg.ujaw.tevaworld.com.cvn.ts http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • aquvuetawawu

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Buy Amoxicillin Online Buy Amoxicillin Online ndm.njkm.tevaworld.com.voc.pd http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • uwocirerupaxa

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxicillin Buy Amoxicillin Online hkk.yeeg.tevaworld.com.zlc.uj http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • somidahda

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxil Causes Gallstones Amoxicillin 500 Mg zvg.yzzq.tevaworld.com.nls.gj http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

השאירו תגובה