משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

נפלאות עץ המורינגה

נפלאות עץ המורינגה

מורינגה

מה לא נאמר על המורינגה...קוראים לה "עץ פלא" מספרים שהיא מזון-על  (סופר פוד) ובשנים האחרונות נוכחותה בולטת במיוחד כצמח מרפא. מהו עץ המורינגה ומהם איכויותיו?

המורינגה הוא עץ הנפוץ בצפון הודו ובעלי המורינגה משתמשים מזה אלפי שנים ברפואה המסורתית במזרח. אל המערב הגיעה המורינגה לפני כ- 20 שנה ובעשור האחרון היא נחקרת ותופסת מקום של כבוד ברפואת הצמחים. השימוש הטיפולי הוא בעלי הצמח העשירים מאוד ברכיבים חיוניים והם מקור למינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון ומכילים רכיבים בעלי פעילות אנטי דלקתית, אנטי ויראלית ואנטי חיידקית.

שימוש בעלי המורינגה מהווה סוג של "מולטי ויטמין" טבעי וקל לספיגה עבור כל אדם ובפרט עבור נשים בהריון הנדרשות להשלמה תזונתית רחבה.

עלי מורינגה מכילים כמויות גבוהות של ברזל, סידן וגם אבץ ואשלגן. עשירים בויטמינים מקבוצת B וגם בויטמין C ונוגדי חמצון נוספים. עלי המורינגה מכילים רכיבים חשובים לחיזוק פעילות מערכת החיסון כמו פלבנואידים, כגון רוטין וקוורציטין שהם נוגדי חמצון המשמשים לאיזון לחץ הדם ולטיפול במצבי דלקת.

עלי המורינגה עשירים במינרלים כגון ברזל, סידן, אבץ ואשלגן.
היא מכילה כמות רבה יחסית של וויטמינים מקבוצה  B וכן כמות רבה של ויטמין C ונוגדי חמצון רבים אחרים.
מורינגה מכילה מגוון גדול של פלבנואידים, ביניהם קוורצטין ורוטין.
הקוורצטין ידוע כמסייע לאיזון לחץ דם.
הרוטין הינו נוגד דלקת עוצמתי, נוגד אלרגיה, נוגד חימצון עוצמתי ומשפר זרימת דם.
 

בהריון, בהנקה, לאיזון סוכר ולטיפול בדלקות...למי ולמה מתאימה המורינגה?

קודם כל המורינגה היא צמח בטוח לשימוש בהריון ועבור מניקות. מתאימה גם כדי להזין את האמא במהלך ההיריון ברכיבים חיוניים, בפרט לחזק את רמות הברזל ו"להרים" ממצבי אנמיה, היא מעניקה תמיכה במערכת החיסון ובפרט טובה המורינגה כדי לעודד ייצור חלב אם.

המורינגה תתאים גם עבור ילדים "חלשלושים" שאין להם תאבון או לא אוכלים טוב וצריך להעשיר אותם ברכיבי תזונה ולחזק אותם.

מחקרים רבים בוצעו על המורינגה והשפעתה על חולי סכרת ומצאו שצריכה של עלי מורינגה משפרת את רמות הסוכר וגם מאזנת את פרופיל השומנים בדם ומתאימה לטיפול בפרט כאשר יש חוסר איזון בשניהם.

אלו רק עיקרי הדברים, והשימוש בעלי מורינגה יכול להיות הבחירה המדוייקת בכל מיני מצבים, והיות והיא גם צמח מרפא וגם "מזון על" נטילתה מתאימה גם לאנשים בריאים המבקשים לאזן את התזונה שלהם, לקבל בוסט של רכיבים חיוניים, לחזק את החיסון וגם לנקות רעלים.

שימו לב – המורינגה בטוחה לשימוש עבור ילדים ונשים בהריון אך אינה מתאימה לאנשים הנוטלים קומדין או תרופות לאי ספיקת כליות.

 לרכישת מוצרי מורינגה בהנחה

המידע ניתן כהעשרה ואינו משמש בהמלצה טיפולית או תחליף לטיפול אישי.

מעיין-זך דן.  "בריאות נובעת מתוך התחדשות"  052-8022243


השאירו תגובה