משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

מוצרי קוסמטיקה וטיפוח טבעיים חברת מורז

מוצרי קוסמטיקה וטיפוח טבעיים חברת מורז

מוצרי קוסמטיקה וטיפוח טבעיים של חברת מורז

חברת מורז הינה חברה ישראלית ותיקה ומובילה בייצור ופיתוח מוצרים קוסמטיים ופרא רפואיים.

 

מוצרי מורז נמכרים הן בארץ והן בארצות רבות בעולם. למורז שיטת מיצוי ייחודית של צמחי מרפא ובראשם הפוליגונום שגדל בשדות אורגניים בגליל ובעמק יזרעאל. צמח זה שימש כתרופה עממית עתיקה לטיפול בכיבים, לעצירת דימומים, איזון רמות סוכר, טיפול בדלקות ועוד. החל משנות ה-50, צמח הפוליגונום מוכר גם על ידי הרפואה הקונבנציונאלית ומוביל בפורמולות של חברת מורז בזכות שורה ארוכה של תכונות רפואיות.

 

מוצרים מובילים:

 

  • "כפתן" - קרם לטיפול בעור כף הרגל. מתאים מאד לחולי סכרת. הקרם מטפל בעור יבש, מגורה וסדוק ומסייע באיזון הזעות יתר. אופן השימוש: פעמיים ביום על עור נקי ויבש. למניעה ניתן להשתמש פעם ביום.
  • "משושת" (משחת הצלה) - משחה טיפולית לעור יבש, פגום וסדוק. מבוססת בעיקר על צמח הפוליגונום ומתאימה לטיפול במגוון רחב של בעיות עור לרבות פצעים, חתכים, אגזמות ועוד. משחת ההצלה מתאימה לכלל האוכלוסייה ומומלצת בכל בית.
  • "מגן שפתיים" - עשוי 99% פוליגונום ומטפל במקרים קיצוניים של שפתים יבשות. בנוסף, מתאים למריחה סביב האף לטיפול באדמומיות ויובש כתוצאה מהתקררות וצינון. אופן השימוש: ניתן למרוח לפי הצורך ללא הגבלה.
  • "קרם נגד שפשפות" - קרם לטיפול ולמניעת גירויים ושפשפות במפשעות ובקפלי עור שונים בגוף. הקרם, נספג בעור במהירות ומתאים למטיילים, חיילים, ספורטאים ובעלי משקל עודף. אופן השימוש: במצבים אקוטיים ניתן למרוח לפי הצורך עד להטבה. ניתן לשימוש גם מניעתי על ידי מריחה פעמיים ביום במקומות הבעייתיים.
  • "ספרי כינקייר" - שמן צמחי טבעי, ללא חומרי הדברה המשמש לסילוק ולהשמדת כינים וביצי כינים. הנוסחה היעילה חודרת אל תוך מערכת הנשימה של הכינים וביצי הכינים חונקת ומשתקת אותן תוך 15 דקות בלבד. 
  • אופן השימוש: על שיער רטוב, מרססים את השמן בצורה שווה על הקרקפת והשיער ומעסים ביסודיות. לאחר 15 דקות חופפים ושוטפים במים. המסרק המצורף משמש לסילוק הכינים והביצים.
  • "הרבטופיק" - קרם ללא בישום על בסיס צמח הפוליגונום לטיפול והרגעה של עור מגורה ואטופי. הקרם מתאים לשימוש על הגוף ועל הפנים. אופן השימוש: ניתן לשימוש באופן יומיומי ללא הגבלה. למצבים טיפוליים מומלץ למרוח פעמיים ביום לאחר מקלחת על עור יבש. למניעה מומלץ למרוח פעם ביום על איזורי העור הבעייתיים.

  

 

מעבר לחנות לרכישת מוצרי מורז

 


השאירו תגובה