משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

מוצרי ד" קיי

מוצרי ד" קיי

טיפול טוב מהד"ר. ד"ר קיי.

כל אמא טרייה צריכה להכיר את ד"ר קיי, ליין המוצרים הטבעיים שמתאים לתינוקות מגיל 0 ונותן מענה מהיר לכאבי הקוליק ותופעת הגזים שמגיעים דקה וחצי אחרי הלידה, לכאבי צמיחת השיניים שבאה קצת אחר כך, לנזלת השקופה ולשאר התופעות שכל תינוק עובר וכל הורה מחפש להם פתרון. ולמרות שמוצרי הדגל של ד"ר קיי הם לתינוקות, יש להם גם פורמולות טיפוליות למבוגרים וליין מיוחד לנשים בהריון ואחרי לידה.

ד"ר קיי הוקמה על ידי לינוי הופמן, דור שני של מטפלות הומאופטיות ובעלת ניסיון טיפולי עשיר שמצליחה לשלב בן ההומאופתיה הקלאסית וההומאופתיה המודרנית ומגישה פורמולות טיפוליות ברורות, מדויקות, שמתאימות לכל המשפחה- ילדים וגם מבוגרים. החזון של ד"ר קיי היה ועודנו לעזור לכל משפחה להיעזר בהומאופתיה , באופן נגיש, קל ולא יקר. עם השנים ליין המוצרים שלה התרחב והיום הפורמולות של ד"ר קיי מלוות נשים במהלך ההיריון, אחרי הלידה, ולאורך שנותיו הראשונות של התינוק. כל המוצרים של ד"ר קיי נרקחים באיכות הגבוהה ביותר ומתבססים על צמח עיקרי אחד, התמציות הן מאוזנות וממוקדות ומאחר והפורמולות הן נוזליות מתאפשרת ספיגה טובה ומהירה.

לנשים בהריון מומלץ להצטייד בפארטוקל ופלור המכינים את הגוף לקראת תהליך הלידה ועוזרים לרכך את צוואר הרחם. פוסקל תומכת באישה אחרי הלידה ועוזרת לה להתאושש ולשוב לכוחותיה.

ליקציק הוא מוצר הדגל ותמצית חובה בכל בית עם תינוק קטן. התמצית, המבוססת על מיצוי מצמח בודד, צמח הליקופודיום, עוזרת להרגיע את התינוק בזמן התכווצויות הבטן (שנקראים קוליק) ומרגיעה את תופעת הגזים הנפוצה בארבעת החודשים הראשונים לחיי התינוק.

הליין הרחב של ד"ר קיי מציע תמציות יעודיות לטיפול בכל תסמיני החולי הנפוצים בגיל הילדות והינקות כמו למשל: תמצית לטיפול בכאבי אוזניים, צמיחת שיניים, חוסר שקט וקשיי שינה, נזלת כרונית, ליחה ועוד...

כל המוצרים לתינוקות בטיחותיים, מורכבים בחומרי גלם מעולים ובאיכות גבוה, ללא אלכוהול ומבוססים על המסמיך גליצרין.

עבור מבוגרים ד"ר קיי פיתחה תמציות ספציפיות לטיפול בכאבי גרון ודלקות גרון, טיפול בטחורים, איזון המחזור החודשי, הקלה בתסמיני מתח וחדרה, טיפול באפטות, אלרגיות ועוד.

 

המידע ניתן כהעשרה ואינו מחליף ייעוץ אישי.

מעיין-זך דן.  נטורופתיה לכל המשפחה.

לרכישת מוצרי ד"ר קיי בהנחה

 

 

 

 


השאירו תגובה