משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

מה הם היתרונות בשימוש במשחת שיניים טבעית?

מה הם היתרונות בשימוש במשחת שיניים טבעית?

למה לצחצח שיניים במשחה טבעית?

תעשיית הקוסמטיקה משתמשת במגוון רחב של חומרים כימיים ותרכובות שאינן טבעיות ועלולות לגרום לרגישות. בכל המוצרים הבסיסיים כמו סבון רחצה, קרמים מכל סוג ומשחות למיניהן ישנם חומרים לא טבעיים, חומרי הקצפה על בסיס נפט, חומרי שימור שהגוף לא יודע לפרק, חומרי ריח ולפעמים גם צבע סינטטיים ושלל כימיקלים. 

יש מי שרגיש לאחד או יותר מהחומרים האלה וכתוצאה מחשיפה חוזרת מגיב ברגישות, אדמומיות ובעיות עור למיניהן ויש מי שבבסיסו סובל מבעיות במערכת הנשימה או אלרגיות, המתבטאות גם בעור (לדוגמא אטופיק דרמטיטיס, פריחה עורית, אלרגיה נשימתית) . אך גם אם אתם פשוט רוצים להפחית שימוש במוצרים שכוללים כימיקלים ולעבור לאורח חיים יותר בריא, שמור וקרוב לטבע, כדאי לכם לבחון את כל מוצרי הטיפוח הבסיסיים שבהם אתם משתמשים ולמצוא מוצרים טבעיים, מבוססי צמחים וחומרים אקולוגיים, מוצרים שנוצרו בטכנולוגיות ירוקות וידידותיות לסביבה והם נטולי כימיקלים.
סבוני רחצה טבעיים כבר פרצו לתודעת הציבור ולכן היום נספר לכם על משחות השיניים הטבעיות שקיימות בשוק. 
משחת שיניים טבעית היא משחה ללא פלואוריד. הפלואוריד הוא חומר שנמצא באופן קבוע בכל משחות השיניים הרגילות וחשיפה קבועה אליו יכולה דווקא לפגוע בבריאות השיניים והחניכיים. גם חומרי הטעם והריח במשחת שיניים טבעית הם חומרים טבעיים – משחות השיניים הטבעיות מועשרות בשמנים אתריים בעלי ריח וטעם מרעננים כמו מנטה, עשב לימון וגם בשמנים אתריים בעלי פעילות מחטא ואנטי דלקתית המגנה על החניכיים כמו לדוגמא עץ התה, אלוורה, ציפורן. 
כשבוחרים במשחת שיניים טבעית חשוב לבדוק שבנוסף לנוכחות צמחי מרפא או שמנים אתריים, היא אכן נטולת חומרים מקציפים (לכן לעיתים המשחה אינה יוצרת קצף כמו המשחות הרגילות), נטולת חומרי שימור וכמובן נטולת פלואוריד. 


מבין המשחות הטבעיות השונות הקיימות בשוק, בולטת משחת השיניים של ג'ייסון, המותג האמריקאי, שמייצרת מגוון משחות שיניים המותאמות למבוגרים וגם לילדים, משחת שיניים ייעודית לטיפול בדלקות חניכיים ובחניכיים רגישות ומשחת שיניים מלבינה. כל המשחות הטבעיות של ג'ייסון מיוצרות ללא שימוש בשמנים מינרלים, ללא תוספת בישום סינטטי וכמובן ללא פראבנים, SLS או כימיקלים אחרים.
כל בחירה שלנו במוצר טבעי נטול חומרים כימיים היא בעלת ערך גבוה לשמירה על בריאות ואייכות חיים, זה מתחיל בתזונה קרובה לטבע, מזון חי שמעניק חיוניות וממשיך עד הבחירה במוצרי טיפוח טבעיים ונקיים שכיף ונעים להשתמש בהם. 

לרכישת משחות שיניים טבעיות
המידע ניתן כהעשרה לאייכות חיים
מעיין-זך דן. "נטורופתיה לכל המשפחה".

2 תגובות

  • bOkCSoflFmWVq

    YQhWVlmZwByCikM

  • ukeVodqJS

    rmIegfdTlU

השאירו תגובה