משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

מהו תוסף המזון המשפיע על הזכרון ומעכב התפתחות אלצהיימר?

מהו תוסף המזון המשפיע על הזכרון ומעכב התפתחות אלצהיימר?

גרנה גארד - גרנליקס

תהליך ההזדקנות הטבעי כולל בתוכו תהליך התחמצנות התאים, ולכן כל תהליך הופכי שעניינו להיות אנטי אייג'ינג או בעברית פשוטה נוגד הזדקנות, הוא תהליך שבו ישנו נוגד חמצון מהטבע שמגן על התאים מחמצון והרס (החל מתאי העור ועד תאי המוח). גארנה גארד הוא תוסף מזון המבוסס על שמן טהור מזרעי רימונים המכיל כמויות עצומות של נוגד חמצון ייחודי בשם חומצה פוניסית, צריכתו באופן קבוע יכולה למנוע ו\או גם לטפל במצבים בהם נפגעת מיומנות הזיכרון והחשיבה, במצבי אלצהיימר לאורך שלביו, בדמנסיה ובמחלת קרויצפלד-יעקב.

גרנה גארד הוא פרי פיתוח ישראלי של פרופסור רות גביזון ופרופסור שלמה מגדסי שחקרו את הקשר בן מחלות מוח ניווניות כמו אלצהיימר ודמנסיה לבן נוגדי חמצון והביאו לפיתוח המוצר.

זה ידוע שכל נוגדי החימצון (אנטי אוקסידנטים) חשובים לבריאות כללית ומשפיעים לטובה על מערכות הגוף, על המערכת המטבולית, על המוח ועל הזדקנות תאי העור...ועוד. אבל מה שמייחד את גארנה גארד הוא האופן שבו החומר הפעיל מתמוסס ומגיע אל המוח ואל מערכת העצבים המרכזית.

שמן זרעי הרימון עשיר בחומצת שומן בלתי רוויה מסוג אומגה 5 הנקראת גם חומצה פוניסית והיא משמשת כנוגד חמצון מהעוצמתיים הקיימים בטבע. לחומצה הפוניסית יש גם תכונות אנטי סרטניות.

החוכמה היא בטכניקת הספיגה.

חשוב לדעת, שחומרים טובים יש בכל מיני צורות, אבל מה שהופך תוסף תזונה ליעיל זו הדרך שבה הוא מתפרק ונספג בגוף. הייחוד של גארנה גארד הוא באופן שבו הצליחו פרופסור גביזון ומגדסי לייצר פורמולה שומנית שניתנת לבליעה וכאשר מגיעה לקיבה מתמוססת למיקרו טיפות. טיפות קטנטנות אלו לא נספגות בכבד (כפי שכל חומר שומני אחר שמגיע לקיבה נספג בו) אלא מגיעות למחזור הדם ודרכו אל מערכת העצבים המרכזית ואל המוח ושם משפיעה החומצה הפוניסית את השפעתה המטיבה על תאי המוח.

זוהי טכניקה חדשנית וייחודית לגארנה גארד והיא נקודת המפתח בהשפעתה המטיבה.

כאשר החומצה הפוניסית מגיעה אל תאי המוח היא הופכת לחומצה לינולאית מצומדת (CLA) שהוכחה כמשפיעה לטובה על המיטוכונדריה (ייצור אנרגיה זמינה לתאים) וכמעכבת את יצירתם של חלבוני אלצהיימר ודמנסיה פתולוגיים.

גארנה גארד מגובה במחקרים רבים שחתמו את השפעתה המטיבה על שיפור תהליכים מוחיים כגון תהליכי חשיבה וזיכרון וגם התמצאות במרחב ועירנות.  נמצא שגם עבור חולי טרשת נפוצה השימוש בגארנה גארד מתאים ויעיל.

נכתב על ידי צוות האתר.  

לרכישת גרנה גארד  במחיר מבצע

 


השאירו תגובה