משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

מהו התוסף הר בוסט ולמה משמש?

מהו התוסף הר בוסט ולמה משמש?

כל מה שצריך -  זה לתת לזה בוסט.

יש תקופות בחיים שפתאום מתחילה נשירת שיער, פעמים רבות זה מושפע ממתח פנימי, משינוי עונה או מחוסר בשינה. אצל נשים נשירת שיער קשורה גם למערכת ההורמונלית ונפוצה אחרי לידה או כשיש חוסר איזון בבלוטת התריס, ואצל גברים נשירת שיער מושפעת גם ממתח וגם מגנטיקה. מה שמתחיל כנשירת שיער עונתית פעמים רבות גורם לדלדול מקומי או התקרחות. פעמים רבות שיער חלש ומדלדל מגיע יחד עם תופעות נוספות המעידות על חולשה כמו ציפורניים חלשות ושבירות.

הייר בוסט הוא פיתוח ישראלי ייחודי שפשוט נותן בוסט של חיזוק לשיער, לציפורניים וגם לעור.

הייר בוסט מכיל ג'לטין טבעי. ג'לטין הוא חלבון נקי המופק מקולגן שחשיבותו לבריאות השיער, העור והציפורניים ידועה. הגוף שלנו אומנם יודע לייצר קולגן באופן עצמאי אך עם הגיל ועם חשיפה למשתנים כמו חוסר בשינה, מתח נפשי, שינויים הורמונלים ועוד...אנחנו מייצרים פחות ופחות ממנו ולכן עם הגיל עולה הצורך להשלים מבחוץ את הרכיבים החיוניים לבריאות והתחדשות הגוף, השיער, העור והציפורניים.

הג'לטין המצוי בהייר בוסט מכיל 18 חומצות אמינו כגון: ליזין, גליצין, פרולין, ארגינין ועוד, מתוכם 9 הן חומצות אמינו חיוניות (הכוונה חומצות אמינו שהגוף שלנו לא יודע לייצר בעצמו וחייב לקבל ממקור חיצוני)

 

כמה זה פשוט לתת בוסט.

לתת בוסט זה פשוט לתת חיזוק. כל כמוסה של הייר בוסט מכילה 1.5 גרם ג'לטין טהור, ללא פחמימה או שומן. נטילה יומיומית של הייר בוסט מתאימה גם לטיפול בבריאות העור – תורם להתחדשות העור וללחות טובה בעור ועוזר להקנות מראה חי ובוהק, הייר בוסט יעיל במקרים של ציפורניים מפוצלות או שבירות ובמקרים של נשירת שיער, דלדול או התקרחות מקומית. הייר בוסט מתאים לשימוש גם במצב של קשקשת סבוראית.

כל מה שצריך זו כמוסה אחת ביום.

 

מי שעומד מאחורי הפיתוח של הייר בוסט היא חברת דרמה פארם הישראלית.

הייר בוסט מיוצר במפעל המחזיק אישורים של משרד הבריאות- תחת התקנים המחמירים ISO 22,000 וG.M.P

הכמוסות כשרות (פרווה) ומתאימות לנשים וגברים לשימוש יומיומי לטווח ארוך.

לרכישת הר בוסט במבצע


1 תגובה

  • כרמלה גת

    שלום רב,אני מבקשת לדעת מה המחיר של 60 כמוסות.תודה

השאירו תגובה