משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

למה כדאי לצרוך שמן נר הלילה?

למה כדאי לצרוך שמן נר הלילה?

שמן נר הלילה

בעיות בריאותיות משפיעות על כולנו בשלב כזה או אחר של חיינו, כאשר זה קורה חלקנו מעדיפים להשתמש בשיטות הריפוי האלטרנטיביות המשלבות מעבר לדיאטה נכונה ותוספי תזונה העשויים לעזור למצבנו, במאמר היום נציג לכם ולכן את שמן נר הלילה, super primrose.

מזה שמן נר הלילה?

שמן זה שמקורו בזרעי פרח נר הלילה, פרח צהוב הגדל גם בישראל אך מקורו באמריקה, נחשב בעל תכונות רפואיות טבעיות רבות ומגוונות עליהם נפרט במאמר, ויכול לסייע למצבים בריאותיים שונים, את שמן נר הלילה ניתן לצרוך במינונים הנדרשים בתוספי תזונה המכילים אותו.

כיצד זה עובד?

שמן נר הלילה מכיל בתוכו מספר חומצות שומן חיוניות שהמרכזית ביניהן נקראת GLA או חומצה גמא לינואלית מסוג אומגה 6, בנוסף מכיל השמן חומצה אולאית וחומצה לינואלית (LA), חומצות שומן אלה הנן הבסיס ליתרונות הבריאותיים המופקים מהשמן.

מהם היתרונות הבריאותיים המופקים מGLA?

  • משפר ומקל את תסמונת קדם הווסת, מקל על כאבי מחזור ועוזר לסייע לתופעות גיל המעבר – נשים הסובלות מתסמינים כמו גלי חום דיכאונות קשיים להירדם שינויי מצב רוח וכו' כתוצאה מגיל המעבר ונשים הסובלות מכאבי מחזור יכולות להסתייע בשמן נר הלילה זאת יען כי חומצת הGLA אותה ציינו עוברת בגוף המרה והופכת לחומר המסייע למנוע את שחרור ההורמון פרולקטין, שינויים ברמתו של הורמון זה הן הגורם לתופעות אילו.
  • מסייע למחלות עור ועוזר למראה עור בריא וחלק – שימוש בחומרים כימיקלים כמו בשמים, קרמים איפור וכו' גורמים לעור לבעיה בוויסות השומן הגורמת למחסור בGLA הגורמת למחלות ונגעים בעור.
  • מסייע לבריאות הלב – מחקר אמריקאי משנת 2014 הראה כי צריכת 500 מ"ג שמן נר הלילה פעמיים ביום גרמה להפחתה בכולסטרול ובדלקות לב.

כמה רצוי לצרוך?

הכמויות כאמור משתנות בהתאם לצורך ולאדם הספציפי אולם מהמחקרים השונים נראה כי כמות של פחות מ 500 מ"ג ליום איננה מספיקה ובדרך כלל אין צורך לקחת מינון הגבוה מ1300 מ"ג ליום, כאמור כמו שציינו הדבר משתנה מאדם לאדם בהתאם לגופו ולצורך הבריאותי.

איך כדאי לצרוך שמן נר הלילה?

הדרך הטובה ביותר לצרוך כמות מספקת של השמן היא על ידי שימוש בתוספי תזונה, כיום יש מגוון גדול של חברות ומותגים המייצרים תוספי תזונה המכילים שמן נר הלילה בכמויות שונות, כך ניתן להתאים לכל אחד ואחת את הכמות הרצויה לו. עדיף לוודא כי השמן מופק בכבישה קרה.

 

מעבר לחנות לרכישת שמן נר הלילה במבצע

 

 


1 תגובה

  • מיכל צוקרברגר

    מה המחיר של שמן נר הלילה ? והכמות?

השאירו תגובה