משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

כל הסיבות לשימוש בקולגן

כל הסיבות לשימוש בקולגן

קולגן. החלבון החשוב לבריאות השלד ובריאות העור.

קולגן הוא חלבון. הוא המרכיב העיקרי הנמצא ברקמות חיבור כמו גידים, רצועות, עצמות, סחוסים ובעור עצמו. נוכחות גבוהה של קולגן בגוף תעזור לשמור על תפקוד תנועתי טוב של השלד, ועל תנועתיות טובה וגם תגרום למראה עור צעיר, גמיש ובוהק. 

האם יתכן חוסר בקולגן?
ככול שאנו מזדקנים כמות הקולגן בגוף יורדת.  החל מגיל 25 הגוף מייצר פחות ופחות קולגן והתוצאות מורגשות בהמשך החיים. עור הפנים והגוף הופך יבש, חסר חיות ובוה.  סימנים כמו קמטים, עור שקוע וגם כאבי מפרקים ובעיות בסחוס הם סימן לחוסר בקולגן.
תוספת של קולגן יכולה להתאים כבר החל מגיל 30, על מנת למנוע נזקים עתידיים. הוא מתאים לשימוש בכל גיל, גם בגילאים מבוגרים וכאשר ישנה כבר פגיעה בשלד או קמטים בעור. נטילת קולגן במצב זה תוכל לתקן נזקים ולשפר את המצב. 
קולגן לחיזוק מערכת השלד והתנועה:
תוספת קולגן בתזונה תעזור לחזק את העצמות. שימוש בקולגן מסייע לתנועתיות וחיוני לבריאות הרקמות במערכת השלד ולכן יכול להפחית כאבי מפרקים כתוצאה מדלקת מפרקים. השימוש מתאים למי שמרגיש שהתנועה שלו הפכה יותר קשה, יותר נוקשה, פחות גמישה וחלקה, כאשר ישנם כאבים בעצמות ובשרירים או פגיעה בסחוס וגיד.
אנטי אייג'ינג- תוספת קולגן למראה עור צעיר:
העור שלנו מורכב מ 70% קולגן! לכן נוכחותו כל כך חיונית לבריאות העור. מאחר ועם הגיל ייצור הקולגן הולך ופוחת, נוצר תהליך הזדקנות בעור והוא הופך פחות גמיש, פחות מוחזק ומקבל מראה מתדלדל ועם קמטים. תוספת של קולגן תורמת למיצוק העור, הפיכתו לגמיש יותר ובעל מראה חיי ומטפלת בקמטים, גם קמטים עמוקים. 
קולגן מצוי גם בשיער וחוסר בקולגן הוא אחת מהסיבות לנשירת שיער אצל מבוגרים. תוספת של קולגן לתזונה תעזור לחזק גם את השיער וגם את הציפורניים וגם השיער וגם הציפורניים יהפכו עבים יותר וחזקים יותר. 
האם אפשר לקבל קולגן דרך התזונה?
קולגן מצוי בעור, עצמות, שרירים וסחוסים של האדם וגם של בעלי חיים ולכן ניתן לספוג ממנו כאשר אוכלים סחוסים וגידים מהחי. הדרך הנפוצה לספוג קולגן דרך המזון היא דרך מרק עצמות המכיל גידים וסחוסים. דרך נוספת לקבל תוספת קולגן במינון גדול ויומיומי היא דרך תוסף תזונה בצורת אבקה או כמוסות. 
חשוב לדעת שיש מעל 15 סוגי קולגן שונים בגוף האדם, הסוגים הנפוצים ביותר הם:
קולגן סוג 1 - זהו הסוג הנפוץ ביותר בגוף האדם והוא מכיל סיבי אוסינופיליק החיוניים ליצירת עצמות, גידים, תאי עור ואיברים פנימיים. המקור הכי טוב לקולגן סוג 1 הוא דגים ורוב תוספי הקולגן מכילים אותו.
קולגן סוג 2 – מסייע בעיקר לסובלים מכאבי מפרקים ודלקות מפרקים, קשור לבניית הסחוס ונמצא בעיקר בעופות.
קולגן סוג 3 – נמצא בדרך כלל משולב עם סוג 1 ומצוי בבקר.
למען תוצאות טובות יותר רצוי לשלב את נטילת הקולגן היומיומית יחד עם ויטמין C או למצוא מוצר שכבר משלב בן שניהם. כאשר השימוש הוא לטובת מיצוק העור כדאי לשלב גם חומצה היאלורונית. 
עדויות מראות שנטילת תוסף קולגן תשפר את מצב העור והשלד תוך כמה שבועות. 
המידע ניתן כהעשרה ואינו המלצה גורפת או תחליף לייעץ אישי.

מעיין-זך דן. נטורופתיה לכל המשפחה.

 לרכישת מוצרי קולגן במבצע!


16 תגובות

 • inopuod

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – 18 Amoxicillin 500 Mg jps.caba.tevaworld.com.qcu.fp http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • ujonuuqqv

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Buy Amoxicillin Buy Amoxicillin nfx.scou.tevaworld.com.qph.pf http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • iqibetawot

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxicillin 500 Mg Dosage Amoxicillin No Prescription hhd.kdvn.tevaworld.com.azt.lt http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • idinene

  http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/ – Amoxicillin No Prescription Amoxicillin Online eye.eice.tevaworld.com.wlr.gm http://mewkid.net/when-is-xuxlya2/

 • bHzBrxnLFYk

  xtjBRFDWzsSympZC

השאירו תגובה