משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

הסיבות הבריאותיות לקניית כפכפי באמפרס

הסיבות הבריאותיות לקניית כפכפי באמפרס

כפכפי באמפרס - לקבל עיסוי תוך כדי הליכה

הם נראים כמו כפכפים רגילים, אבל כפכפי באמפרס הם הרבה יותר מכפכף רגיל, בזכות מבנה הסוליה הייחודי שעליו בליטות קטנות נוצר לחץ עדין לאורך כף הרגל המעניק לה עיסוי תוך כדי הליכה ומשפיע על כל הגוף. 

הרעיון שמאחורי הסוליה של "באמפרס" מתבסס על הטיפול הרפלקסולוגי. רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול עתיקה שבה עיסוי ולחיצה על נקודות מסויימות בכף הרגל משפיע על הגוף, מאחר וכל איברי הגוף משתקפים בכפות הרגליים.
לבחירת סוג הנעל יכולת השפעה חשובה על יציבות הגוף. איכות הסוליה, מידת הרכות שלה והחומר ממנו עשויה משפיעים על אופי ההליכה ועל יציבות הגוף כולו. 
לכפכפי באמפרס יש סוליה רכה העשויה כולה מחומרים טבעיים וממוחזרים, מבנה הסוליה מאפשר לרגליים "לנשום", מפעיל לחץ עדין על נקודות רפלקסולוגיות בכף הרגל וכתוצאה מכך עוזר להפחית מתח וכאבי שרירים ומרגיע את הגוף כולו. 
גל ושמואל הם שני הישראלים מאחורי מותג הכפכפים באמפרס והם מסבירים שלעיתים לוקח כמה ימים להסתגל לתחושת הסוליה, ולכן כדאי לנעול את הכפכפים בהדרגה. בימים הראשונים לפרק זמן קצר, אפילו 10-30 דקות וככול שנועלים אותם יותר מתרגלים לתחושת הסוליה והיא גם משנה את צורתה בהתאם למבנה כף הרגל. תזכרו מה אמרנו: אחרי כמה ימים כבר לא תרצו להוריד אותם מהרגליים.
כפכפי באמפרס מגיעים במגוון מידות וצבעים ומתאימים לילדים, נשים וגברים.
הכפכף עצמו קל ובעל רצועות חזקות ומדרך יציב, התומך בכף הרגל ומאפשר אחיזה טובה, גם בקרקע רטובה.

לרכישת כפכפי באמפרס במבצע

מעיין זך שליבות
נטורופתית N.D


2 תגובות

  • KsNESVHn

    xguUsmAhQEJFrNep

  • ncxGrgtU

    lQOgpwEFI

השאירו תגובה