משלוח חינם עד הבית בהזמנה מעל 250 ש"ח

אומגה 3 גליל - הסיפור והמוצר

אומגה 3 גליל - הסיפור והמוצר

אומגה 3 גליל – מסיפור אישי למוצר מוביל

אומגה 3 גליל הוא מוצר שהגיע אלינו בזכות סיפורם האמיץ של אורנה וגיא בן צבי. כהורים לילד שנולד עם תסמונת טורט החלו אורנה וגיא במסע חיפוש אחר מזור וריפוי לבנם ולאחר מחקר על הפרעות נויירופסיכיאטריות גילו שלאומגה 3 יכולת ריפוי חזקה.

כבר תוך 3 חודשים ניתן היה להבחין בשינוי לטובה בתפקוד הילד ובחינה דקדקנית של ההורים הובילה אותם להבנה כי יש הבדלים משמעותיים בהשפעת נטילת האומגה. הבדל זה קשור לאופן אכסון המוצר ושמירה על טריותו ואיכויותיו - וכאן החידוש הגדול.

בעוד שכל מוצרי האומגה 3 המכילים שמן דגים מובלים ונשמרים בטמפרטורת החדר, הכוללת גם חשיפה לימי קיץ חמים, אור ולעיתים שמש בעת הובלה, אומגה 3 גליל מקפידה על שמירת המוצר בתנאים המאפשרים את טריותו – יובש, קור וחושך ובמילים פשוטות: שמירה בקירור.

מתברר כי תנאי ההובלה והאחסון של המוצר משפיעים מאוד על טריותו ובכך משפיעים באופן ישיר על יעילותו. שמן דגים שנשמר בתנאים "לא טובים" משנה את צבעו ואת טעמו ומאבד מכוחו.

2 נתונים חשובים נוספים המעידים על יעילותו של השמן לתמוך בתהליכי ריפוי הם: המאזן בן חומצות   ה EPA  והDHA. וקביעת המינון המתאים לנטילה, המשתנה בהתאם לצורך האישי של כל אדם ומצב.

יעילותה של חומצת השומן אומגה 3 כבר נחקרה רבות ומוכרת היום כמסייעת בריפוי תהליכי דלקת, איזון מחלות לב, ריפוי אלרגיות, תמיכה בזמן הריון, טיפול בדיכאון והפרעות נוירולוגיות ופסיכיאטריות ובטיפול בהפרעות קשב וריכוז.

איך תוודאו את יעילות המוצר?

בפשטות. חשוב לרכוש אומגה 3 שעשתה את כל הדרך מהמפעל ועד אליכם בתנאים נאותים השומרים על טריותה ומונעים קלקול בשל חמצון (הנגרם מחום ואור השמש)

חשוב לוודא שהיחס בן חומצות השומן הוא 1:2 לטובת EPA

אפשר לקבוע את טריותו של השמן על פי המראה והצבע. שמן טרי צבעו זהוב וצלול וטעמו כטעם דג טרי. שמן שעבר חמצון והתקלקל צבעו וטעמו משתנים.

מינון נכון. האם לקחת כמוסה 1, 2 או 4? תלוי במה מבקשים לטפל וגם בגיל ובמשקל הגוף. החברה של אורנה וגיא מזמינה את קהל המשתמשים במוצר לפנות אליהם דרך האתר שלהם ולקבל המלצת מינון אישית מתוך ניסיונם הרב.

נכתב על ידי מעיין-זך שליבו נטורופתית N.D

 

מעבר לחנות לרכישת אומגה גליל במבצע

 


5 תגובות

 • FpaEbcdDJ

  ADaeqFZJnPdKL

 • yidIgYuBrwKU

  FKmDojQVMgvJwh

 • pyVJlRGcdSQt

  scVOXyiGe

 • WbmdMazZGODvjf

  lIyfaTLpPUAOhzgJ

 • רינה שורק

  מבקשת להתיעץ על המינון
  רכשתי אומגה 3
  תודה

השאירו תגובה